Згода батьків на виїзд дитини за кордон.

1. Паспорт того з батьків, який дає згоду (якщо згоду дають обидва з батьків - паспорти обох батьків);
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків того з батьків, який дає згоду (якщо згоду дають обидва - реєстраційні номери облікової картки платника податків обох батьків);
3. Свідоцтво про народження дитини.

Для оформлення згоди батьків на виїзд дитини за кордон нотаріусу необхідно надати інформацію в усній формі про період поїздки, країну, куди їде дитина, мету поїздки, про особу, яка супроводжує дитину.

Зобов’язання (гарантії) матеріального забезпечення осіб, які виїжджають, для отримання візи.
1. Паспорт особи, яка бере зобов'язання (гарантії) по матеріальному забезпеченню особи, яка виїжджає;
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків особи, яка бере на себе зобов'язання (гарантії) по матеріальному забезпеченню особи, яка виїжджає.

Для оформлення зобов’язання (гарантії) по матеріальному забезпеченню нотаріусу необхідно надати інформацію в усній формі про ПІБ особи, яка виїжджає за кордон, період поїздки, країну, куди виїжджає особа.

Заява на видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричного паспорту) дитині.
1. Паспорт того з батьків, від імені якого робиться заява (якщо заява від імені обох батьків – обидва паспорти);
2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків того з батьків, від імені якого робиться заява (якщо заява робиться від імені обох батьків – ідентифікаційні номери обох батьків);

Для оформлення заяви батьків на видачу проїзного документа дитини нотаріусу необхідно надати інформацію в усній формі про ПІБ дитини, дату та місце народження, місце проживання, контактний телефон, навчальний заклад дитини.