Кирилюк Олена Юріївна

Народилася в місті Києві.
Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка та отримала диплом магістра права з відзнакою.
Пройшла стажування на базі 16-ої Київської державної нотаріальної контори у одного з найкращих нотаріусів України – Шапченко Марії Іванівни. Усім, що вмію і знаю в нотаріаті, завдячую високому професіоналізму і досвіду Шапченко М.І.
Отримала Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю №6030 від 17 листопада 2005 року; Реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності №547 від 25 травня 2007 року.
Маю досвід роботи не лише в нотаріаті, але й в інших сферах юридичної практики. Надавала юридичну допомогу в якості представника на усіх стадіях судового процесу в господарських, адміністративних судах, в судах загальної юрисдикції, в Європейському суді з прав людини.
Багато уваги приділяю розвитку науки цивільного права. Брала участь в близько 15 науково-практичних конференціях з проблем теорії права та цивільного права. Є автором більше 10-ти публікацій у наукових та публіцистичних виданнях з цивільного права.
Улюблене висловлювання про професію: "Нотаріус – це одночасно мировий суддя і адвокат обох сторін".


Кирилюк Дмитро Володимирович

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка та отримав диплом магістра права з відзнакою.
Пройшов стажування у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Мармазової О.М.
Отримав Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю №6777 від 30 січня 2008 року; Реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності №805 від 21 лютого 2008 року.
Маю досвід роботи не тільки в нотаріаті, але й в інших сферах юридичної практики. Надавав юридичну допомогу в якості представника на усіх стадіях судового процесу в господарських судах, в судах загальної юрисдикції, у Верховному Суді України.
Багато уваги приділяю розвитку науки цивільного та фінансового права. Брав участь в близько 10 науково-практичних конференціях з проблем теорії цивільного права. Є автором більше 25-ти публікацій в наукових та публіцистичних виданнях з цивільного права.
Улюблені висловлювання про професію: "Нотаріус не дишло: звернеш від закону – і не вийшло", "Той, хто звернувся до нотаріуса, перемагає без бою".

Осадчук Ірина Олександрівна

Народилася в місті Києві. Закінчила юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та отримала диплом магістра права.
Розпочала свою трудову діяльність в нотаріаті з 2004 року, як помічник приватного нотаріуса. 

Отримала Свідоцтво про право на заняття нотаріальною діяльністю №9089 від 15 листопада 2013 року  Реєстраційне посвідчення про реєстрацію приватної нотаріальної діяльності №1406 від 25 грудня 2013 року.